Kaip patikrinti mazgus ir pagreitinti kompiuterį?


Windows 7

Atsakyti į žinutę:

Dabar parodysiu kaip Windows 7 Windows 8 Windows 10 įrankiu be gylių žinių patikrinti ir pagreitinti kompiuterio našumą ir pratestuoti elektroninius komponentus (ar jis geras ir tikrai atitinka jūsų lūkesčių).

Šis metodas pravers ir perkant kompiuteri su Windows 7, ir tikrinant jo mazgus, motininę ar vaizdo plokštę, nes iškart matysite ką perkate ir kur problema. Dabar vaizdo plokštės MB skaičius tikrai jau nieko nesako (dar yra vaizdo kontrolerio dažnis, magistralės dažnis ir t.t.).

Spaudžiame Start-Computer-System properties-Perfomance Information and Tools-Rerun the assessment. Laukiame rezultato (5-20min) ir nieko nedarome.

Galiausiai, elektroninių komponentų tikrinimui pakanka žiūrėti testo eigą (tikrinama 3D DirectX - vaizdas, DirectX Media - garsas, CPU performance - procesorius, Memory performance - atmintis, Hard disk performance - kietasis diskas), nes matysite koks mazgas tikrinamas. Tikrinant kurį mazgą PC pakibs ar persikraus, tame ir bus problema, jei testas praeis, tai su elektroniniais komponentais viskas gerai. Našumui ir parametrų analizei matysite skaiciu po Base Score ir atskirai kiekvienam mazgui. Skaičių skalė nuo 1,0 iki 7,9

Windows 7 našumo patikrinimas

Paspaudus What do these numbers mean galite paskaityti ką skaičiai reiškia (ieškom įrašo About your computer's base score), jei nemokate anglų kalbos trumpai aprašysiu: 2-pagrindiniams darbams, 3-visos funkcijos pradiniame lygyje, 4-5 - tiks naujoms Windows 7 funkcijoms naudoti ir gali aptarnauti keletą programų vienu metu, 6-7 - greitas kietasis diskas, gera vaizdo plokštė, tinkanti 3D žaidimams ir HD žiūrėjimui. Išvada: virš 4 turi pakankamai galingi kompiuteriai, bet parametrui gaming graphics, jūsų atveju, turi būti 6 ir daugiau, tada eis visi žaidimai.
Detalu aprašymą galite pažiūrėti paspaudus parodytame lange užrašą View and print detailed performance and system information

Dabar lieka pagerinti greitaveikos parametrus.
Tam reikia atlikti operacinės sistemos išvalymą - pradėtiNauja žinutė


Pasirinkite:

Jūsų vardas: * (būtina)

E-mail: (reikalingas pranešimui apie atsakymą)

Žinutės tekstas: * (būtina)
aprašykite problemą kuo išsamiau, nurodant PC modelį ir OS versiją, pav. Acer Aspire 5742G ir Windows 8 Pro,
klaidos kodą ar pranešimą, jei jis yra. Ką darėte prieš tai, kai įvyko gedimas...


Apsaugos kodas: *(būtina)
Įveskite apsaugos kodą

* - laukelis turi būti užpildytas